وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

معرفی کتاب شرح تفصیلی بر مبحث شانزده مقررات ملی ساخختمان

کتاب شرح تفصیلی بر مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان تاسیسات بهداشتی توسط دکتر رامین قاسمی اصل د در انتشارات نوآور با ۲۳۲ صفح در قطع وزیری به چاپ رسیده است. نوبت چاپ اول ویرایش اول بهمن ۱۳۹۸ در درسترس است....

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  مدير کل دفتر تشکل‌هاي حرفه ای وزارت راه و شهرسازي از سيستمي شدن نقشه‌هاي لوله کشي گاز و بررسي تخلفات اعضاي نظام مهندسي در دستگاه قضائي خبر داد.
  وي در خصوص تخلفات گسترده در سازمان نظام مهندسي استان تهران گفت: وزارت راه و شهرسازي از هيچ تخلفي در بخش ساختمان اعم از سازمان‌هاي نظام مهندسي يا ضوابط شهرسازي نمي‌گذرد، اين موضوع نيز از طريق مراجع ذيربط و دستگاه قضائي در دست پيگيري است، ضمن اينکه از اين پس اجراي لوله کشي گاز و تاييد نقشه‌هاي آن به صورت سيستمي و خارج از سليقه اشخاص در سازمان‌هاي نظام مهندسي صورت خواهد پذيرفت.

  مدير کل دفتر تشکل‌هاي مهندسي وزارت راه و شهرسازي با اشاره به آسيب‌شناسي انتخابات دوره‌هاي گذشته ادامه داد: مهمترين تفاوت انتخابات اين دوره با دوره‌هاي قبل ممنوعيت حضور مديران وزارت راه و شهرسازي در انتخابات هيأت مديره است، بنابراين اين وزارت غير از بخش نظارت کوچکترين دخالتي در انتخابات نخواهد داشت، شيوه انتخابات نيز در دست بررسي است تا به هيأت‌هاي اجرايي پيشنهاد شود که از طريق نرم افزار و به صورت رايانه‌اي انتخابات را برگزار کند.

  منبع خبرگزاری موج

  موضوع : تاسیسات بهداشتی / پرسش و پاسخ متداول   تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1394