وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

معرفی کتاب شرح تفصیلی بر مبحث شانزده مقررات ملی ساخختمان

کتاب شرح تفصیلی بر مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان تاسیسات بهداشتی توسط دکتر رامین قاسمی اصل د در انتشارات نوآور با ۲۳۲ صفح در قطع وزیری به چاپ رسیده است. نوبت چاپ اول ویرایش اول بهمن ۱۳۹۸ در درسترس است....

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  همایش «توسعه مهندسی با رویکرد اخلاق حرفه ‏ای» با ریاست حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در تاریخ 12 شهریور ماه سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

  مهمترین اهداف برگزاری این همایش، آشنایی جامعه مهندسین با ابعاد توسعه مهندسی در حوزه صنعت ساختمان، آشنایی با چارچوب‏های اخلاق حرفه‏ای در حوزه مهندسی، آشنایی با ارزش‏ها، اصول، معیارها و دستورات اخلاقی در حرفه مهندسی صنعت ساختمان، ضرورت بکارگیری اخلاق مهندسی و توجه به آسیب‏های عدم رعایت آن و نیز ایجاد هم افزایی میان مهندسان فعال در حوزه ساختمان در جهت رعایت اصول حرفه‏ای و اخلاقی ذکر شده است.

   همایش توسعه مهندسی با رویکرد اخلاق حرفه‏ای در چندین محور نظیر مهندسی به عنوان آزمون اجتماعی، نیت و تعهد شخصی، تشویق منش مسئولانه و جلوگیری از خطاکاری و تعریف شرکت‏های اخلاق مدار و حرفه ای‏ مسئولیت پذیر مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

  گفتنی است، سایر محورهای همایش مذکور را مواردی ازجمله جایگاه اخلاق و معنویت در فعالیت های مهندسی، فرهنگ‌سازی و ترویج بکارگیری ارزش‏ها، اصول، معیارها و دستورات اخلاقی در حرفه و همچنین اصول اخلاقی نسبت به کارفرمایان، همکاران، کارکنان خود و جامعه تشکیل می دهد.

  شایان ذکر است در این همایش سخنرانی‏های کلیدی و تخصصی، توزیع کتاب همایش، برگزاری نمایشگاه جانبی و کارگاه‏های تخصصی از جمله برنامه‌های مورد نظر مجریان برگزاری همایش مذکور است.

   

  موضوع : دانشجویان / همایش و کنفرانس   تاریخ انتشار : 9 شهریور 1394