وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

انتشار کتاب Nanofluids Applications in Microelectronics از سوی رامین قاسمی اصل

کتابی تحت عنوان Nanofluids Applications in Microelectronics ب ه صورت مقاله محور به نویسندگی دکتر طاهر ارمغانی، دکتر میثم مولانا و دکتر رامین قاسمی اصل در 270 صفحه به زبان انگلیسی توسط انتشارات elive...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا،‌ کتاب «هدایت حرارتی» نوشته دیوید دابلیو. هان (David W. Hahn) و‌ ام. نکاتی اوزیشیک (M. NECATIOZISIK) با ترجمه رامین قاسمی‌اصل، استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه، و محمدامین جوادی، محقق و مترجم، توسط انتشارت کتاب آوا منتشر شد. این کتاب در 506 صفحه و با قیمت 28000 تومان منتشر شده است.

  رامین قاسمی‌اصل، مدیرگروه مهندسی مکانیک در دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران غرب، در خصوص این کتاب گفت: «این ترجمه از روی ویرایش سوم کتاب انجام شده و در مجموع دارای هشت فصل است.»

  محمدامین جوادی نیز درباره این ترجمه گفت: «این کتاب برای تدریس در مقطع کار‌شناسی ارشد مهندسی مکانیک ترجمه شده ودارای هشت فصل است شامل: اصول هدایت حرارتی؛ توابع متعامد، مسائل مقدار مرزی و سری فوریه؛ جداسازی متغیرهادر دستگاه مختصات دکارتی؛ جداسازی متغیر‌ها در دستگاه مختصات استوانه‌ای؛ جداسازی متغیر‌ها در دستگاه مختصات کروی؛ حل معادله انتقال حرارت هدایت روی دامنه‌های نیمه محدود و نا‌محدود؛ کاربرد قضیه دوهامل؛ کاربرد تبدیل لاپلاس در حل مسائل هدایت حرارتی منتشر خواهد شد.»

  ویرایش این ترجمه به عهده مهندس روح‌اله استادحسین بوده است.

  رامین قاسمی‌اصل محقق، مترجم و عضو هیأت علمی دانشگاه است که کتاب‌های «زبان تخصصی انگلیسی در مهندسی مکانیک» و «روش تحقیق در علوم مهندسی» نیز به تألیف او و فرید قدمی منتشر شده است. محمدامین جوادی نیز محقق و مترجمی است که در حوزه مهندسی مکانیک به فعالیت‌های گسترده علمی می‌پردازد.

  در طول یک سال گذشته کتاب‌های متعددی از اعضای هیأت علمی و مدرسان گروه مهندسی مکانیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب منتشر شده است که به تعبیر ریاست این واحد دانشگاهی، دکتر پروین داداندیش، بیان‌گر روحیه علمی بالا و خیز بلند اساتید این واحد دانشگاهی در آغاز خیز علمی کشور است.

  موضوع : دانشجویان / انتقال حرارت هدایت   تاریخ انتشار : 3 مهر 1395