وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

تمرین سری سوم مکانیک سیالات پیشرفته

برای دریافت تمرین سری سوم مکانیک سیالات پیشرفته...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید 

 تابستان 1400 هیچ برنامه آموزشی در استان تهران اجرا نخواهد شد

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • استفاده از ملات عایق سبک در مصرف انرژی 60 درصد صرفه جوئی به همراه دارد.
  به گزارش روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ملات عایق سبک به خاطر ساختار سلولی خود که شامل مقدار زیادی حباب های ریز محبوس است می‌تواند عایق حرارتی مناسبی به شمار رود که این ویژگی باعث کاهش 60 درصد میزان هدررفتن انرژی خواهد شد.
  هر یک از مواد تشکیل‌دهنده ملات عایق سبک در دمای 1200 تا 1400 درجه سانتی‌گراد فراوری ‌شده است که می‌تواند یکی از بهترین و اقتصادی‌ترین مواد برای صنعت سبک‌سازی و عایق‌کاری ساختمان باشد.
  این ماده سبک است و حدود یک‌سوم خاک گچ معمولی وزن دارد و یکی از بهترین موارد استفاده آن در ساختمان در قسمت لوله‌های بخاری و ستون‌هاست که به دلیل خواص این عایق به‌ هیچ‌ عنوان گچ روی لوله بخاری و ستون‌ها ترک نخواهد خورد.
  افزایش امنیت ساختمان ها در شرایط اضطراری، ایجاد آسایش برای ساکنان و بالا بردن توان اقتصادی، پایین بردن هزینه‌ها در بخش ساخت و ساز مسکونی و تجاری و جلوگیری از هدر رفتن منابع ملی از جمله ویژگی های ‌های ملات عایق سبک است.