وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش گام به گام نقشه کشی لوله کشی گاز

کتاب آموزشی گام به گام نقشه کشی لوله کشی گاز از مبتدی تا پیشرفته مربوط به...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • ششمین نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان و همایش تخصصی تجهیزات و فن آوری نوین صنعتی سازی ساختمان با حضور بیش از 170 شرکت و از  شنبه تا ششم آبان در مصلای بزرگ امام (ره) برگزار می شود.
  به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ؛ ارائه جدید ترین فن آوری ها، آشنایی با مباحث فنی و اجرایی صنعتی سازی ساختمان و ایجاد بازار مناسب برای عرضه تولیدات صنعت ساختمان از مهم ترین اهداف بر پایی نمایشگاه است.
  در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، توسعه صنعتی سازی ساختمان و حرکت به سمت شیوه‌های مدرن و فرهنگ سازی از اولویت‌های برگزاری نمایشگاه امسال است.
  علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی buildex.ir  مراجعه کنند.
  صنعت ساخت و ساز یکی از مهمترین بخش‌های اقتصاد کشور محسوب می‌شود و با تولید صنعتی نه تنها شاخص‌های پایه یعنی منابع، زمان و کیفیت مدیریت می شود، بلکه شاخص‌های اساسی نظیر ایمنی، پایداری و مصرف بهینه انرژی نیز تحقق می‌یابد.
  تولید کنندگان در این نمایشگاه محصولاتی چون سازه های پیشرفته ، پروژه های ساختمانی و انواع مصالح و تجهیزات روزآمد صنعت ساختمان را در فضایی رقابتی در معرض دید عموم قرار خواهند داد.
  این نمایشگاه به همت شرکت نمایشگاهی نیاک و با حمایت انجمن ها و تشکل های تخصصی صنعت ساختمان برگزار می شود.

  موضوع : تاسیسات مکانیکی / کتاب . استاندارد و جزوه   تاریخ انتشار : 2 آبان 1393