وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

انتشار کتاب Nanofluids Applications in Microelectronics از سوی رامین قاسمی اصل

کتابی تحت عنوان Nanofluids Applications in Microelectronics ب ه صورت مقاله محور به نویسندگی دکتر طاهر ارمغانی، دکتر میثم مولانا و دکتر رامین قاسمی اصل در 270 صفحه به زبان انگلیسی توسط انتشارات elive...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • سید مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه برای پس گرفتن امضای استیضاح آخوندی تهدید به رد صلاحیت در انتخابات سازمان نظام مهندسی شدم،‌ اظهار کرد:‌ پیش بینی می کنم استیضاح آخوندی رای بیاورد.  

  وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود ارسال نامه از سوی رییس کمیسیون عمران به هیات رییس مجلس برای به جریان انداختن استیضاح آخوندی به احتمال رد صلاحیتش از انتخابات سازمان نظام مهندسی بر می گردد، ‌تاکید کرد:  این ادعای برخی از نمایندگان قابل قبول نیست چراکه تاریخ امضای نامه بنده به هیات رییسه مجلس یازدهم شهریور است در حالی که فهرست نهایی نامزدهای تایید شده اول مهرماه منتشر شد. بنده برای حضور در انتخابات سازمان نظام مهندسی رد صلاحیت نشدم و انتشار این خبر دروغ و کذب بود.

  هاشمی ادامه داد: موضوع کاملا برعکس بوده و پس از اینکه نامه ای مبنی بر اعلام وصول استیضاح  آخوندی به هیات رییسه مجلس ارسال کردم خبر دروغ عدم تایید صلاحیتم منتشر شد.

  رییس کمیسیون عمران با بیان اینکه استیضاح آخوندی رای می آورد و سه شنبه هفته آینده نتیجه در صحن علنی مجلس مشخص خواهد شد،‌ اظهار کرد:‌ بسیاری از نماینده‌ها مخالف مدیریت آقای آخوندی هستند اما مدیران محلی و استانی نمایندگان را تحت فشار گذاشته اند که رای مخالف به استیضاح بدهند.

  وی درباره اینکه با توجه به پایین بودن تعداد امضاها برای اعلام وصول اسیتضاح اخوندی احتمال مخالفت مجلس با استیضاح این وزیر زیاد است،‌اظهار کرد: طبق آیین نامه حداقل 10 امضا برای اعلام وصول استیضاح کفایت می کند و بسیاری از طرح ها هم فقط با 10 امضا مطرح شده اند و رای هم آورده اند.

  رییس کمیسیون عمران ادامه داد: ‌سه شنبه هفته اینده 14 مهرماه جلسه رسمی استیضاح آخوندی در صحن علنی مجلس برگزار می شود و آخوندی در دو ماه گذشته فرصت دفاع از عملکرد خود را داشت.

  وی تاکید کرد: نامه ای که برای به جریان انداختن استیضاح آخوندی به هیات رییسه مجلس ارسال کرده ام به نمایندگی از اعضای کمیسیون عمران نبوده و رییس کمیسیون عمران این حق را دارد که درخواست اعلام وصول استیضاح را داشته باشد و محتوای آن نامه هم اظهار نظر شخصی بنده است و اشرافیت کامل به عملکرد آقای آخوندی در طول دو سال گذشته داشتم.

  موضوع : هفتمین انتخاب / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 7 مهر 1394