وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

انتشار کتاب Nanofluids Applications in Microelectronics از سوی رامین قاسمی اصل

کتابی تحت عنوان Nanofluids Applications in Microelectronics ب ه صورت مقاله محور به نویسندگی دکتر طاهر ارمغانی، دکتر میثم مولانا و دکتر رامین قاسمی اصل در 270 صفحه به زبان انگلیسی توسط انتشارات elive...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • رئيس دستگاه نظارت بر هفتمين دوره انتخابات نظام‌مهندسي ساختمان با اعلام تعيين ضوابط تبليغات از سوي وزارت راه و شهرسازي، پايان مهلت تبليغات نامزدها را ۲۴ ساعت قبل از انتخابات و ۱۵ مهر سال جاري عنوان کرد.

  منوچهر شيباني اصل، رئيس دستگاه نظارت بر هفتمين دوره انتخابات نظام‌مهندسي ساختمان، در تشريح شيوه‌هاي تبليغات هفتمين دوره انتخابات هيأت‌ مديره سازمان‌هاي نظام‌مهندسي ساختمان گفت: در هفته گذشته شيوه‌نامه تبليغات از سوي شوراي مرکزي نظام‌مهندسي ساختمان تهيه و به تأييد وزارت راه و شهرسازي رسيد. در اين شيوه‌نامه ضوابط و الزامات لازم که بايد از سوي نامزدهاي انتخابات و اعضاي سازمان‌ها ملاک عمل قرار گيرد تعيين شده است.
  مدير کل دفتر سازمان نظام‌مهندسي و تشکل‌هاي حرفه‌اي وزارت راه و شهرسازي افزود: بر اساس شيوه‌نامه، تبليغات از دوم مهر آغاز شده و تا ۲۴ ساعت قبل از روز راي‌گيري؛ يعني ۱۵ مهر پايان مي‌پذيرد و روز ۱۶ مهر نيز انتخابات به صورت سراسري برگزار مي‌شود.
  شيباني اصل با اظهار اميدواري از برگزاري انتخاباتي سالم گفت: دستگاه نظارت استان‌ها و هيأت‌هاي اجرايي هر استان براي برگزاري هرچه بهتر انتخابات و با مشارکت حداکثري اعضا با دقت و حساسيت و بر مبناي کليه قوانين و مقررات بر مسير باقي‌مانده نظارت خواهند کرد. قطعا در اين دوره از انتخابات شاهد انتخاباتي مطمئن و شفاف خواهيم بود.
  وي در بيان روند اجرايي انتخابات نظام‌مهندسي ساختمان با اشاره به مراحل پشت سر گذاشته‌شده گفت: پس از پايان دو مرحله ثبت‌نام از داوطلبان در سراسر کشور، بررسي صلاحيت توسط هيأت‌هاي اجرايي بر مبناي اطلاعات دريافتي پس از استعلام از مراجع ذي‌صلاح انجام گرفت.
  مدير کل دفتر سازمان نظام‌مهندسي و تشکل‌هاي حرفه‌اي وزارت راه و شهرسازي گفت: پس از ارسال فهرست داوطلبان تأييد شده به دستگاه نظارت استان و اعلام اسامي رد صلاحيت‌ شدگان، اشخاص رد صلاحيت شده مهلت اعتراض قانوني پيدا کردند که پس از رفع ابهام، بررسي‌ها توسط دستگاه نظارت انجام پذيرفت. در نهايت فهرست نهايي نامزدهاي هفتمين دوره از انتخابات هيأت مديره سازمان نظام‌مهندسي ساختمان نيز به تفکيک استان‌ها منتشر شد.
  اين انتخابات در ۱۶ مهر سال جاري به صورت سراسري در ۳۱ استان کشور برگزار مي‌شود.

  موضوع : هفتمین انتخاب / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 7 مهر 1394