وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

انتشار کتاب Nanofluids Applications in Microelectronics از سوی رامین قاسمی اصل

کتابی تحت عنوان Nanofluids Applications in Microelectronics ب ه صورت مقاله محور به نویسندگی دکتر طاهر ارمغانی، دکتر میثم مولانا و دکتر رامین قاسمی اصل در 270 صفحه به زبان انگلیسی توسط انتشارات elive...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 •  دکتر رامین قاسمی اصل کاندید هفتمین دوره هیات مدیزه نظام مهدسی استان تهران کد  4007

  به گزارش خبرگزاری مهر دکتر رامین قاسمی اصل عضو هیات عملی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران غرب با اشاره به وضعیت نامناسب ساختمان سازی در کشور، گفت: نزول کیفیت ساخت و ساز گریبان گیر جامعه مهندسی شده است.

  به گزارش مهر ،رامین قاسمی اصل با بیان اینکه با گذشت بیش از ۶ دوره از عمر هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران و شکل گیری این سازمان انتظار می‌رفت که با گذر زمان قدری از آرمان‌های سازمان محقق شود، گفت: اما به جای حفظ شئون مهندسی و پایبندی به قانون، انجام امور مغایر با قانون و قانون گریزی و نزول کیفیت ساخت و ساز گریبان گیر جامعه مهندسی شده است.

  به گفته وی، هر چند نقد این وضعیت، مرهمی بر زخم‌های مهندسان خواهد بود اما چاره کار نیست، ضمن اینکه شهروندان مقصر نیستند که یک ساختمان نامطلوب، با انواع ناهنجاری‌ها و غیر مقبول با طول عمر کم نسبت به متوسط جهانی را در اختیار بگیرند و کسی پاسخگوی این مشکلات خود ساخته نباشد.

  عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب افزود: ضرورت دارد برای این وضعیت نامناسب راه حلی جستجو کنیم. اگر دنبال مقبولیت مهندسان ساختمان در اجتماع هستیم، باید محصول و ثمره تلاش آنان را بصورت قانونی حمایت کنیم تا مردم با آرامش روحی و روانی در منازل خود سکونت کنند.

  وی ادامه داد: الان که دوران تغییر و تحول در هیات مدیره‌ها فرا رسیده است، باید افرادی که شرایط حضور در انتخابات را دارند با همین قوانین موجود و با همین سرمایه انسانی در دسترس برای بهبود سازمان پا پیش گذاشته و خود را برای این عرصه به جامعه مهندسی معرفی کنند.

  موضوع : هفتمین انتخاب / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 8 مهر 1394