وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

انتشار کتاب Nanofluids Applications in Microelectronics از سوی رامین قاسمی اصل

کتابی تحت عنوان Nanofluids Applications in Microelectronics ب ه صورت مقاله محور به نویسندگی دکتر طاهر ارمغانی، دکتر میثم مولانا و دکتر رامین قاسمی اصل در 270 صفحه به زبان انگلیسی توسط انتشارات elive...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • اکبر ترکان با اعلام این خبر افزود: با توجه به مشغله فراوان در شورای عالی مناطق آزاد فرصت محدودی دارم و وظیفه نظام مهندسی بسیار سنگین است لذا امکان حضور در این سازمان را نخواهم داشت.

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: من اکنون در جلسات نظام مهندسی و جلسات استان تهران شرکت می کنم ولی وقتم محدود است و در این رابطه با مشورتی که با دوستان داشتم به این جمع‌بندی رسیدم که از حضور در انتخابات انصراف دهم.

  دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد از بهمن ۱۳۹۲ با حکم رئیس جمهور ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان را هم بر عهده دارد. پیش‌تر علی‌نیکزاد، وزیر راه و شهرسازی دولت احمدی نژاد از دیگر چهره‌های شاخصی بود که در آستانه انتشار اسامی تأیید صلاحیت شدگان انتخابات انصراف داده بود .همچنین اسامی نامزدهای نهایی انتخابات نظام مهندسی اول مهرماه اعلام شده بود و به رغم آنکه نام ترکان در بین تأیید صلاحیت‌شدگان بود وی صبح امروز از حضور در انتخابات انصراف داد.

  شایان ذکر است هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی  ۱۶ مهرماه سال جاری به صورت سراسری برگزار می‌شود.

  موضوع : هفتمین انتخاب / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 5 مهر 1394