وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

انتشار کتاب Nanofluids Applications in Microelectronics از سوی رامین قاسمی اصل

کتابی تحت عنوان Nanofluids Applications in Microelectronics ب ه صورت مقاله محور به نویسندگی دکتر طاهر ارمغانی، دکتر میثم مولانا و دکتر رامین قاسمی اصل در 270 صفحه به زبان انگلیسی توسط انتشارات elive...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • دير کل راه و شهرسازي استان تهران با تاکيد بر اين که هفتمين دوره انتخابات هيأت مديره سازمان‌هاي نظام مهندسي نبايد تحت تأثير عوامل بيروني قرار گيرد، گفت: افزايش تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات مهم‌ترين اولويت هيأت‌هاي اجرايي است.

  فريبرز واحدي، مدير کل راه و شهرسازي استان تهران، ضمن بيان مطلب فوق تصريح کرد: همچنين جلوگيري از فعاليت افرادي که با رانت‌بازي و عضو شدن در گروه‌هاي غيرقانوني، قصد ورود به هيأت مديره سازمان‌هاي نظام مهندسي را دارند نيز برنامه جدي هيأت‌هاي اجرايي اين دوره از انتخابات است.
  واحدي همچنين از برنامه‌ريزي سازمان متبوعش و هيأت‌هاي اجرايي انتخابات در زمينه افزايش سطح مشارکت در انتخابات اين دوره خبر داد و اذعان داشت: در حال حاضر برنامه‌هايي به صورت مشترک با هيأت‌هاي اجرايي انتخابات در زمينه افزايش سطح مشارکت افراد سالم و فعال در اين دوره از انتخابات تدوين شده که تا چند روز آينده اين برنامه‌هاي عملي نهايي و اعلام مي‌شود.
  اين مسوول با تاکيد بر اين که در برگزاري انتخابات سالم، اولويت اطلاع‌رساني است، افزود: اکنون اولويت ما اطلاع‌رساني شفاف است و اين که بايد بسياري از مخاطبان ما تعدادي از راي‌دهندگان قرار گيرند.
  واحدي در ادامه خاطرنشان ساخت: در هفتمين دوره از انتخابات هيأت مديره سازمان‌هاي نظام مهندسي نبايد هيچ يک از عوامل بيروني نظير گروه‌هاي تضميني غيرقانوني، رانت‌بازي و باندبازي قرار گيرد، سعي ما و هيأت‌هاي اجرايي بر مانع شدن از بروز اين عوامل و برگزاري انتخاباتي سالم است.

  منبع موج

  موضوع : هفتمین انتخاب / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 4 مهر 1394