وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

معرفی کتاب شرح تفصیلی بر مبحث شانزده مقررات ملی ساخختمان

کتاب شرح تفصیلی بر مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان تاسیسات بهداشتی توسط دکتر رامین قاسمی اصل د در انتشارات نوآور با ۲۳۲ صفح در قطع وزیری به چاپ رسیده است. نوبت چاپ اول ویرایش اول بهمن ۱۳۹۸ در درسترس است....

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
  • عضویت در سایت
  • یادآوری رمز عبور
  • برترین مطالب


    هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان‌ها ۱۶ مهرماه به صورت سراسری در ۳۱ استان کشور آغاز شد و در ۲۸ استان کشور با تمدید ساعات برگزاری انتخابات تا ساعات پایانی شب ادامه یافت و در نهایت در ساعات پایانی روز ۱۶ مهرماه به پایان رسید. با پایان یافتن زمان انتخابات شمارش آرا شروع شد و نتایج طی صورتجلسه‌ای مشترک از سوی هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی استان‌ها به تدریج اعلام و منتشر شد.

    همچنین با توجه به تاخیر پیش آمده در زمان برگزاری انتخابات در بیشتر استان‌ها و ادامه آن، منوچهر شیبانی اصل رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات نظام مهندسی استان‌ها  طی نامه ای به روسای هیات اجرایی تمامی استان های کشور با هدف صیانت کامل از آرای اعضای سازمان ها و اطمینان لازم از صحت فرآیند رای گیری اعلام کرد تا در صورت ادامه مشکل در برگزاری انتخابات، انتخابات لغو شود تا در زمان مقرر بار دیگر برگزار شود. (متن کامل جزییات لغو انتخابات هفتیمن دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان را اینجا ببینید.) به همین خاطر با وجود شروع انتخابات در ۳۱ استان کشور به صورت سراسری ۲۸ استان انتخابات را برگزار کردند و برگزاری انتخابات در  ۳ استان تهران، گیلان و فارس به آینده ای نزدیک موکول شد.

    بنا بر این گزارش جدول نهایی نتایج انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان به شرح زیر است:

    استان

    آرا

    آذربایجان شرقی

    رشته عمران:غلامحسین بایایی -۲۵۱۱  رای/بهلول تقی زاده - ۱۴۶۵رای/طالب مرادی شقاقی- ۱۲۰۸رای/ یعقوب رونقی - ۱۱۳۵رای/ محمدعلی لطف الهی یقین  ۱۰۷۸رای/علی ایراهیم زاده - ۱۰۵۶ رای
    رشته نقشه برداری: علی طوماری  ۲۷۴۲ رای
    رشته ترافیک:علی رضا معتمد نیا ۳۵۶۶ رای
    رشته مکانیک : عادل حسین پور خشتچیان  ۱۶۱۹رای
    رشته برق: سیامک اسمعیلی ۱۶۳۳ رای/بهرام فرهخت ۱۴۴۹رای
    رشته معماری: شهاب آدم نوه‌سی ۱۸۶۰ رای /رضا سرکن دیزجی  ۱۶۶۰-رای/ بیتا باقری صیقلانی   ۱۳۳۱-رای
    رشته شهرسازی:رسول وظیفه شناس ۲۲۸۱- رای

    آذربایجان غربی

    رشته عمران:جعفر هاشم زاده ۱۰۴۶ رای/ایوب عزیزی ۹۸۱ رای/محی الدین مریوانی ۹۳۹ رای/علی قابچیلو ۹۱۵ رای/بهرنگ دیلمقانی ۸۹۵ رای

    رشته نقشه برداری: رحیم نجاتی اسلاملو ۱۰۰۱ رای

    رشته ترافیک:عیسی حسین زاده ۲۰۹۳ رای

    رشته مکانیک:علی شیخ محمدی دیزجی ۹۰۱ رای

    رشته برق:عبداله امرالهی ۱۴۵۵ رای/احمد وطنی ۱۲۸۱ رای

    رشته معماری:وحید خوش نیت ۹۲۲ رای/احمد چورکه یکشوه ۷۴۵ رای

    رشته شهرسازی:سید فتح اله فواد مرعشی ۱۱۲۴ رای

    اصفهان

    رشته عمران:علی پزشکی(۲۴۵۵) علی عموشاهی(۱۸۹۰) مصطفی مهربد(۱۶۷۰) عبداله کوپایی(۱۵۵۰) علی زهتاب خورابی(۱۶۲۰) سید علی فاطمی (۱۲۷۴)

    رشته نقشه برداری:علیرضا حاجی احمدی(۱۵۵۱)

    رشته ترافیک:محمد کرباسیون(۲۳۰۴)

    رشته مکانیک:احمد رضا طاهری اصل(۱۷۴۵)

    رشته برق:حسین صلواتی(۲۳۲۱) ایرج امینی باغ بادرانی(۲۰۰۶)

    رشته معماری:دیهیم تاکی(۱۶۷۳) مهرک کوه زاد(۱۴۳۹) اکبر ربانی فرد(۱۴۲۱)

    رشته شهرسازی:محمد مسعود(۱۶۴۱)

    اردبیل

    برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید

    البرز

    عمران:علیرضا مجربی  با کسب  ۱۷۹۴رای/فرهاد سهرابلو با کسب   ۱۷۰۴ رای/محمد قنبری با کسب ۱۵۹۱ رای/کوروش غفاری با کسب ۱۵۳۷ رای/محمد چاوشی با کسب ۱۴۳۳ رای

    علی البدل عمران:علیرضا صنوبر با کسب ۱۳۸۸ رای

    شهرسازی:هوشنگ کاتب احدی با کسب ۱۷۵۷رای

    علی البدل شهرسازی :روزبه اسکویی با کسب ۱۰۹۲ رای

    معماری:رضا طهماسبی با کسب ۱۴۳۰ رای/پرویز سیروسی با کسب   ۱۲۹۰ رای

    علی البدل معماری :علی اسماعیلی با کسب ۱۲۱۲ رای
    برق:ندا خسروی با کسب ۱۳۵۳ رای

    علی البدل برق :مهدی اسماعیلی ۱۱۱۱ راي

    نقشه برداری:کیانی فر با کسب ۱۷۱۵رای

    علی البدل نقشه برداری :روشنی مقدم با کسب ۱۴۵۱ رای

    مکانیک:محمد اویسی با کسب ۱۶۰۸ رای/شاهین شیفته با کسب ۱۲۹۸ رای

    علی البدل مکانیکریاحی خواه با کسب ۱۲۶۵رای

    ترافیک:هوشنگ مرادپور با کسب  ۱۵۲۴ رای

    علی البدل ترافیک: هومن رحیمی با کسب ۱۱۵۹رای

    ایلام

    رشته عمران:خليل صادقيان با كسب ۷۱۲ راي/حميد رضا سهرابيان با كسب ۵۲۰ راي/حامد بهادري با كسب ۴۹۸ راي/سعيد صابري با كسب ۴۵۷ راي

    رشته معماري:منصور بهادري با كسب ۱۰۲۳ راي/محمدجوادپورحاتم با كسب ۳۶۲ راي

    رشته برق:الهام حيدري با كسب ۸۲۳ راي

    رشته نقشه برداري:حسين نساري با كسب ۷۹۷ راي

    رشته مكانيك:مجيد معيرينيا با كسب ۴۹۹ راي

    بوشهر

    برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید

    چهارمحال و بختیاری

    رشته عمران:فریدون واحد ۵۸۰ رأی/غلامرضا طالبی فارسانی ۳۸۷ رأی/اردشیربنائی ۳۳۸ رأی/مهران کوهی کمالی ۳۳۲ رأی/محسن پژوهش۲۹۷ رأی

    رشته نقشه برداری:رامین سامانی ۶۳۷ رأی

    رشته معماری:سیامک مشرف ۴۷۵ رأی

    رشته برق:سید نقی کنعانی ۳۹۱ رأی/حبیب کبیری سامانی۲۵۲ رأی

    رشته مکانیک:علی صادقی دزکی ۳۳۹ رأی/مجید خرم قهفرخی ۳۰۱ رأی

    رشته معماری:منوچهر مفتخر ۱۹۷ رأی

    رشته نقشه برداری:محمد جواد خداپرست ۱۹۳ رأی/نادره تقوی ۱۸۱ رای

    خراسان جنوبی

    رشته عمران:غلامرضا توکلی با کسب (۶۶۱)رای/سیدرضا سرافرازی با کسب (۴۰۹)رای/محمدرضا امینی با کسب (۲۷۷) رای/بنفشه میرکاظمی با کسب (۲۷۵)رای

    رشته نقشه‌برداری :محمد اکبری با کسب (۳۸۷)رای

    رشته مکانیک:محسن نصرآبادی با کسب (۲۳۳)رای

    رشته برق:محمرضا فاطمی با کسب (۲۰۵)رای

    رشته معماری:فرید فروزان‌فر با کسب (۳۳۷)رای

    رشته شهرسازی:عباس عامری با کسب (۲۲۴)رای

    خراسان رضوی

    برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید

    خراسان شمالی

    رشته عمران:علی اکبر رمضانی ۵۴۲ رای (اصلی)/پرویز گرمه ۳۵۴ رای (اصلی)/علی اربابی ۳۴۲ رای (اصلی)/حسینقلی قلی زاده ۳۱۶ رای (اصلی)/امین فلاح کوشکی ۲۸۶ رای (علی البدل)

    رشته معماری:محمد قلی پور ۴۰۵ رای (اصلی)/حمید رضا شادیفر ۲۷۴ رای (علی البدل)

    برق:علی اصغر بشارتی پور ۳۵۷ رای (اصلی)/ابوالفضل رازقندی ۳۰۸ رای (علی البدل)

    مکانیک:پویا کلاهدوز ۳۳۸ رای (اصلی)/مهرورز حسینجی ۳۳۷ رای (علی البدل)

     نقشه برداری:محمد باقر کلابی ۴۳۴ رای (اصلی)/مسعود پورغلام ۳۹۶ رای (علی البدل)

    شهرسازی:مهسا ضمیری ۵۹۸ رای (اصلی)/گلدیس وحیدی برجی ۵۶۶ رای (علی البدل

    خوزستان

    معماری- ناصر سرافراز ۱۲۷۲ رای/ احسان جوادی ۱۰۴۲ رای/ صدیقه بصیریان ۹۸۳ رای (علی البدل)

    شهرسازی- کورش لطفی ۱۶۸۱رای/ مسعود انصاریان ۱۲۲۲ رای

    عمران- کوروش خواجوی ۱۵۱۸ رای/ علیرضا بهاری فر ۱۴۰۲ رای/ اکبر حسنی پور ۱۳۹۲ رای/ محمدحسین پناهی فر۱۱۶۵ رای/ منصور سلیمانی فر ۹۷۳ رای/ سیدحسین بهاری زاده ۹۵۵ رای/ بهنام برومند زاده ۸۲۱ رای (علی البدل)

    مکانیک- محسن فلاح ۱۷۳۶رای/ محمدرضا طالب زاده ۹۶۱ رای/ علیرضا عالمشاه ۸۴۱ رای

    برق- علی حاجتی شیمنی ۱۴۷۱ رای/ محمدعلی عبدالله پور ۱۴۳۰رای

    نقشه برداری- سیدیداله عبایی باقری ۱۰۳۳ رای/فیروز غلامی(علی البدل) ۸۱۱ رای

    زنجان

    برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید.

    سمنان

    متعاقبا اعلام می‌شود.

    سیستان و بلوچستان

    رشته عمران- کامبیز نرماشیری ۷۲۵ رای/مهدی اژدری مقدم ۷۲۰ رای/حبیب الرحمن جمشیدزهی دجنگی۶۶۵ رای/علی عربی ۴۸۶ رای/ محمد شیرزایی ۳۷۷ رای/ محمدرضا آذرسا ۳۶۸ رای(علی البدل)

    رشته نقشه برداری- ______________

    رشته ترافیک-  ______________

    رشته معماری- محمدعلی قصری۵۲۷ رای/ حلیمه پودینه ۳۷۱ رای (علی البدل)

    رشته شهرسازی- غلامعباس تبتی ۹۴۴ رای

    رشته برق- مهدی شایان ۵۹۵ رای/ سعید درخشنده ۴۵۱ رای

    رشته مکانیک- احمد خمر ۵۲۰ رای/ عبدالرحمن ریگی ۴۹۵ رای (علی البدل)

    قزوین

    رشته معماری:علی ارباب با ۷۳۹ رای، عقیل امامقلی با ۶۲۵ رای به عنوان اعضای اصلی و سمیرا قانعی با ۶۱۰ رای به عنوان عضو علی البدل

    رشته شهرسازی:عباس وثیق نیا با ۹۸۹ رای به عنوان عضو اصلی و محمدمهدی پارسا مهر با ۶۳۱ رای به عنوان عضو علی البدل

    رشته عمران:باقر جلوخانی نیارکی با ۸۸۲ رای، سیدامیرحسین هاشمی  با ۸۴۷ رای، محمد شعبانیان با ۸۰۷ رای، علی دلنواز با ۷۹۷ رای به عنوان اعضای اصلی و مصطفی مافی با ۶۶۵ رای به عنوان عضو علی البدل

    رشته مکانیک:علی فرج زاده ها با ۱۵۴۴ رای به عنوان عضو اصلی و محسن کاظمی با ۷۰۶ رای به عنوان عضو علی البدل

    رشته برق:فرشته محمدبیگی با ۱۱۱۷ به عنوان عضو اصلی و محمدرضا کیانمهر با ۹۹۹ رای به عنوان عضو علی البدل

    رشته نقشه برداری:محمد نحوی با ۷۴۶ رای به عنوان عضو اصلی و رضا برزوئی با ۷۲۳ رای به عنوان عضو البدل

    رشته ترافیک:کامران زندی با ۹۶۵ رای به عنوان عضو اصلی و امیر حاجی محمدیها با ۷۹۶ رای به عنوان عضو علی البدل

    قم

    رشته عمران:امین مقومی با کسب ۷۵۸ رای/سیدمحمدعلی سبحانی با کسب ۴۲۲ رای/احمدرضا اجتهادی با کسب ۲۹۲ رای

    رشته برق :حمید رمضان دهنوی با کسب ۴۵۱ رای

    رشته ترافیک:وحید معماریان با کسب ۶۳۱ رای

     رشته شهرسازی:سید محمد جواد حسینی با ۶۱۹ رای

    رشته معماری:جمیله صادقی با ۴۵۴ رای

      رشته مکانیک: کاوه نوری کوپائی با کسب ۵۸۴رای

     رشته نقشه برداری:نیز حسین علی یار با کسب ۵۱۲رای

    کردستان

    رشته عمران- محمدصدیق ثابتی ۹۷۳ رای/ مهدی حسام شریعتی ۷۷۹ رای/ بهار راستین ۷۶۹ رای/ ارسطو هدایت‌نسب ۶۴۵ را/ فرزام فاروقی ۵۸۸ رای(علی‌البدل)

    رشته نقشه‌برداری- کریم قادرمزی۷۷۷ رای/ سهراب شهنازی ۴۴۱ رای (علی‌البدل)

    رشته ترافیک- جمال قناعت ۱۰۲۸ رای/ هومن بلندی ۶۸۸ رای (علی‌البدل)

    رشته معماری- ابراهیم حمزه زاده ۶۴۶ رای/ وریا ژولیده ۶۳۲ رای/ فریبرز خلیل اللهی ۶۰۷ رای (علی‌البدل)

    رشته شهرسازی- محمدرضا جباری ۴۵۷ رای/ سیدابراهیم حسینی ۴۴۵ رای (علی‌البدل)

    رشته برق- هیوا لهونیان ۸۷۵ رای/ هیوا خرم ۴۴۵ رای (علی‌البدل)

    رشته مکانیک- امید محمودی ۶۲۶ رای/ محمد ربانی ۶۲۳ رای (علی‌البدل)

    کرمان برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید.
    کرمانشاه

    رشته معماری:احسان داریوشی با کسب ۷۱۵ رای/سعید مرادی با کسب ۴۵۷رای/عضو علی‌البدل: محمد علی زرافشان  با ۴۲۶ رای

    رشته شهرسازی:عادله صادقی با ۹۱۸ رای/عضو علی‌البدل : امیر‌حسین شکرریز با ۷۰۲ رای

    رشته عمران:امیر‌هوشنگ اخویسی  با ۶۸۸ رای/محمدرضا حبیبی با ۶۸۰رای/سید حمید رضا کارگر با ۶۶۶رای/حسن شرفی مال امیری با ۵۸۷ رای/عضو علی‌البدل : داریوش رضایی با ۵۱۴ رای

    رشته مکانیک:رضا کرانی ۶۶۹با رای /عضو علی‌البدل: کیومرث اسدی با ۵۳۳ رای

    رشته برق:علی محمدی  با ۸۲۰ رای/علی اصغر همتی  با ۷۹۴ رای/عضو علی‌البدل: سید علی رفیعی  با ۶۵۶ رای

    رشته نقشه‌برداری:طیب‌حیدری با ۹۷۶ رای/ عضو البدل: منوچهر کولانی با ۴۸۵ رای

    رشته ترافیک:علی محمدپناه با ۵۳۵ رای/عضو علی‌البدل: کامران بابا‌حیدریان با ۵۰۷ رای

    کهگیلویه و بویراحمد برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید.
    گلستان

    رشته عمران- مجتبی موسوی ۱۰۸۵ رای/ تجری ۱۰۱۲ رای/ حلیمه جرجانی ۹۰۹ رای/ فرهمند ۸۴۱ رای/کوسه غراوی ۸۳۱ رای

    رشته معماری- اسلانی ۷۶۴ رای/ ایگدری ۱۰۹۴ رای

    رشته نقشه برداری- کامران کبیر ۱۳۷۵ رای

    رشته مهندسی برق- پسرکلی ۱۰۲۲ رای

    رشته شهرسازی- کریمی ۱۲۸۹ رای

    رشته مکانیک- الوستانی ۱۵۷۴ رای

    لرستان برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید
    مازندران برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید
    مرکزی برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید
    هرمزگان برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید
    همدان برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید
    یزد برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید
    موضوع : هفتمین انتخاب / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 19 مهر 1394