وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

تمرین سری سوم مکانیک سیالات پیشرفته

برای دریافت تمرین سری سوم مکانیک سیالات پیشرفته...

جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره های ارتقا پایه دکتر رامین قاسمی اصل کلیک فرمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  دستورالعمل جدید صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت تصویب و ابلاغ شد. برای دانلود از این لینک استفاده شود

  به نقل از واحد مرکزی خبر ،  در این دستورالعمل سعی شده نگاه سنتی و صنفی جای خود را به نگاه فنی و صنعتی بدهد.

  از دیگر مسایل کلیدی که فقدانش در دستورالعمل قبلی مشهود بود بحث شعبه و یا فعالیت شرکت در استانی به غیر از استانی که از آن پروانه دریافت کرده است بود که در این دستورالعمل به طور کامل شرایط ایجاد شعبه و یا فعالیت در سایر استانها دیده شده است.

  همچنین برای امتیاز دهی به منظور صدور پروانه، توانائی فنی، تحصیلات مرتبط و سابقه نیروهای فنی و عملیاتی (مدیر طراحی و مهندسی و تکنسین های فنی) بیش از پیش مورد توجه قرارگرفته و در اسکلت اصلی شرکت، نیروهای فنی منظور شده اند.

  تغییر نام و ایجاد مسئولیتهایی بر پایه مهندسی و فنی برای مدیر طراحی و مهندسی به جای مسئول فنی در دستورالعمل پیشین ، از دیگر موارد اصلاح شده در این دستورالعمل است.

  در سال85 با توجه به حساسیت عملکرد آسانسورها در حمل و نقل نفرات دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور تصویب شد.

  دستورالعمل جدید با رویکرد لزوم ارتقاء سطح دانش متقاضیان پروانه و به منظور افزایش کیفیت و ایمنی و همچنین لزوم بازبینی دستورالعمل قبلی و طی جلسات متعدد با سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی از جمله سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و ... و همچنین با همکاری و نظرسنجی از سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانها تدوین شده است.

  موضوع : آسانسور، پله برقی و بالابر / کتاب . استاندارد و جزوه   تاریخ انتشار : 13 اسفند 1393