وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  تفاهم نامه مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان و دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر ارتقای علمی جامعه مهندسی کشور به امضا رسید.

  به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی تفاهم نامه مشترک ، بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و دانشگاه آزاد اسلامی به منظور توسعه همکاری ، ارائه خدمات علمی و گسترش بازآموزی و ارتقای علمی نیروی متخصص با نگاه توسعه و تربیت نیروی فنی کارآمد در جهت ارتقای کمی و کیفی ساخت و ساز در کشور و به منظور استفاده بهینه از ظرفیت های علمی و امکانات در دانشگاه آزاد اسلامی مابین مهندس اکبر ترکان ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان و دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی توافق و با امضای طرفین مبادله گردید.

  دراین تفاهم نامه آمده طرفین حد اعلای تلاش خویش را در جهت گسترش تمام امکانات بالقوه در جهت حل مشکلات و معضلات موضوع تفاهم نامه مبذول داشته و از هیچ سعی و کوششی در این جهت دریغ نخواهند کردو از مهندسان مجرب عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان برای آموزش دوره های مورد نیاز در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استفاده خواهد شد.

  دوره‌های بازآموزی و ارتقاء در هر استان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان مربوطه برنامه‌ریزی و در واحدهای دانشگاهی  استان ها و مراکز آموزشی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استانها اجرایی خواهد شد.

  موضوع : مقالات و یادداشتها / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 31 شهریور 1393