وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

مجاز بودن انشعاب بخاری دودکش دار در اتاق خواب با ضوابط تامین هوا

 بر اساس ابلاغیه شماره  ۰۲/ ۱۰۰ /۱۵ ۳۶۷۹   مورخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ وزارت راه و شهرسازی در اجرای ماده ۳۳ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

مقالات و یادداشتها نظام مهندسي ساختمان دانشجویان گاز و گازرسانی تاسیسات بهداشتی عایق بندی صوتی و حرارتی و سیستمهای اطفا حریق تاسیسات مکانیکی آسانسور، پله برقی و بالابر طنز و نهیب

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • دکتر علی مقداری عضو هیات علمی مکانیک دانشگاه ازاد اسلامی تهران غرب و عضو هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی از سوی وزیر نیرو، مدیر کل دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو شد.

   

  در حکم دکتر حمید چیت چیان وزیر نیرو خطاب به دکتر مقداری آمده است:

  «با عنایت به مراتب دانش، تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به پیشنهاد معاونت تحقیقات و منابع انسانی، به موجب این حکم به عنوان مدیر کل دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو منصوب می شوید.
  انتظار می رود با همکاری و تعامل موثر و سازنده با دفاتر ذیربط ستادی و شرکت های زیر مجموعه و مراکز آموزشی و پژوهشی در انجام وظایف محوله به ویژه تحقق اجرای برنامه راهبردی حوزه آموزش، پژوهش و فناوری وزارت نیرو با تأکید بر موارد زیر اهتمام ورزید:
  1- استقرار نظام آموزش های شغلی – سازمانی کارکنان صنعت آب و برق و توسعه آموزش های تخصصی و مدیریت
  2- استقرار نظام مدیریت راهبردی پژوهش و فناوری وزارت نیرو و پیشبرد طرح های مصوب
  3- توسعه همکاری با دانشگاه ها و نخبگان دانشگاهی
  4- توسعه همکاری های بین الملل در حوزه های آموزش و تحقیقات
  از خداوند متعال توفیق جنابعالی را در راستای پیش برد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت رسانی موثر به مردم عزیز کشور، خواستارم».

  دکتر علی مقداری استاد دانشکده مهندسی مکانیک و عضو برجسته انجمن مهندسان مکانیک آمریکا است. وی در سالهای 1380تا 1389 معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شریف بوده است. دکتر مقداری در حال حاضر به عنوان عضو هیات ممیزه و همچنین استاد واحد تهران غرب، با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری دارد.

  منبع آنا

  موضوع : دانشجویان / قوانین و ضوابط   تاریخ انتشار : 7 آذر 1394