وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
  • عضویت در سایت
  • یادآوری رمز عبور
  • برترین مطالب


    دکترمنوچهر شیبانی اصل،مشاور معاونت مسکن وساختمان وزارت راه و شهر سازی  در حاشیه هفدهمین اجلاس هیئت‌های عمومی سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان در پاسخ به  سؤال نشریه پیام ساختمان  که آیا ارجاع کار از وظایف نظام‌مهندسی است، گفت: وزیر راه و شهرسازی که از نظریه‌پردازان نظام‌مهندسی ساختمان هستند و قانون را نوشته‌اند، به‌صراحت اعلام کردند که توزیع کار از وظایف نظام‌مهندسی نیست و جزو مأموریت‌ها قرار نمی‌گیرد. نظر من هم غیرازاین نیست.

    وی در مورد برگه فروشی هم گفت: موضوع برگه فروشی مغایر حقوق شهروندی، اخلاق مهندسی و الزامات توسعه مهندسی است. بخشی از این معضل به عدم آگاهی مهندسان بر می‌گردد و در وهله اول باید علاوه بر اصلاح سیستم تا جایی که امکان دارد اعضای هیئت‌مدیره استان‌ها اعضا را ارشاد کنند و در مرحله دوم چنانچه این امر مشاهده شد، از طریق قانون جلوگیری به عمل آید و متخلفان جریمه شوند.

    موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقالات   تاریخ انتشار : 3 تیر 1393