وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش آنالیز انرژی، اگزرژی اقتصادی و زیست محیطی سیکل رانکین در نرم‌افزار EES

رایج‌ترین نیروگاه‌‌هایی که از سیکل رانکین برای تولید قدرت استفاده می‌کنند، نیروگاه‌های زغالی و نیروگاه‌های گازی هستند. مشکل اصلی این نیروگاه‌ها انتشار زیاد آلاینده‌ها به محیط زیست است. افزایش قیمت سوخت، قوانین سخت گیرانه محیط...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
  • عضویت در سایت
  • یادآوری رمز عبور

  • دکترمنوچهر شیبانی اصل،مشاور معاونت مسکن وساختمان وزارت راه و شهر سازی  در حاشیه هفدهمین اجلاس هیئت‌های عمومی سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان در پاسخ به  سؤال نشریه پیام ساختمان  که آیا ارجاع کار از وظایف نظام‌مهندسی است، گفت: وزیر راه و شهرسازی که از نظریه‌پردازان نظام‌مهندسی ساختمان هستند و قانون را نوشته‌اند، به‌صراحت اعلام کردند که توزیع کار از وظایف نظام‌مهندسی نیست و جزو مأموریت‌ها قرار نمی‌گیرد. نظر من هم غیرازاین نیست.

    وی در مورد برگه فروشی هم گفت: موضوع برگه فروشی مغایر حقوق شهروندی، اخلاق مهندسی و الزامات توسعه مهندسی است. بخشی از این معضل به عدم آگاهی مهندسان بر می‌گردد و در وهله اول باید علاوه بر اصلاح سیستم تا جایی که امکان دارد اعضای هیئت‌مدیره استان‌ها اعضا را ارشاد کنند و در مرحله دوم چنانچه این امر مشاهده شد، از طریق قانون جلوگیری به عمل آید و متخلفان جریمه شوند.

    موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقالات   تاریخ انتشار : 3 تیر 1393