وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

جداول مورد نیاز درس سیستم انتقال گاز و گاز رسانی

جداول مورد نیاز درس سیستم انتقال گاز و گاز رسانی که شامل کلیه جداول و نمودارهای مورد نیاز برای استفاده در کلاس درس است ...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 •  

  قابل توجه دانشجویان درس دینامیک سیالات محاسباتی

  ضمن خوش آمد گویی به شما در کلاس دینامیک سیالات محاسباتی توجه شما را به نکات زیر جلب می کنم:

  در این کلاس حضور و غیاب انجام می شود بنابراین حضور در کلاس الزامی است. خواهشمند است  در جلسه های درس بموقع در کلاس حضور پیدا نموده و ترجیحا کلاس را تا انتهای درس ترک نکنید. مدت زمان کلاس بستگی به حجم درس آن جلسه داشته و تا درس مربوط به آن جلسه پایان نیابد کلاس به اتمام نخواهد رسید.معمولا مدت زمان درس بین دو تا سه ساعت به طول می انجامد. مرجع مناسب برای این درس مرجع شماره  1  و 2 و 5 است که هر جلسه قسمتی از آن ارائه می شود.

  بارم بندی:

   

  آیتم

  بارم

  توضیحات

  کار رایانه ای

  25% تا 50%

  انجام پروژه بکمک برنامه نویسی رایانه ای  و تنظیم گزارش شامل صورت مسئله، روش حل ، الگورینتم و فلوچارت، متن چاپی برنامه نوشته شده ،معرفی متغیرهای اصلی برنامه ، پاسخها و نتیجه گیری و بحث . زبان برنامه نویسی اختیاری (فرترن ، Cو پاسکال ) است. نخویل پروژها دو هفته بعد از دریافت آنها میباشد. این تاریخ قابل تمدید نیست.

  امتحان

  75% تا 50%

  حل 3 یا 4 مساله در چارچوب تدریس در مدت زمان 120 یا 150 دقیقه

  این درس امتحان میان ترم نداشته و تمام قسمتهای تدریس مشمول امتحان پایان ترم است. امتحان پایان ترم دینامیک سیالات محاسباتی بصورت کتاب و جزوه بسته و بدون حق استفاده از برگ فرمول در تاریخ تعیین شده توسط آموزش برگزار می شود.حداکثر یک هفته بعد از امتحان پایان ترم نمره ها از طریق سایت دانشگاه اعلام می شود.

  فهرست منابع و مراجع

   

   

   

   

  موضوع : دانشجویان / دینامیک سیالات محاسباتی   تاریخ انتشار : 26 شهریور 1392