وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
  • عضویت در سایت
  • یادآوری رمز عبور

  • بر اساس اعلام خبرگزاری آنا کتاب تشریح کامل سوالات  مبحث هفدهم لوله‌کشی گاز طبیعی توسط دکتر رامین قاسمی اصل از سوی انتشارات نوآور به قیمت: 14000 تومان در 154 صفحه در قطع وزیری چاپ و منتشر شد.

    کتاب حاضر برای برای تمرین، ممارست و آموزش مطالب لوله­ کشی گاز طبیعی ساختمانها، بوده که در آن سوالات متداول در این زمینه مورد بررسی و تحلیل قرار می­گیرد. به­این منظور از مجموعه سوالات آزمون ورود به­حرفه مهندسان، ورود به­حرفه کاردانهای فنی، آزمون صلاحیت نظارت و بازرسی لوله­کشی گاز مهندسان و مجریان در کنار سوالات تخصصی طراحی شده با قلم نویسنده، کتاب حاضر تدوین گردیده است. سوالات این کتاب به­صورت تستی چهار گزینه­ای در حوزه مبحث هفدهم مقررات ملی ساختمان به سوالات فنی و تخصصی و هم­چنین اصول و مبانی نقشه کشی لوله کشی­گاز و ترسیم نقشه ایزومتریک آن اختصاص یافته است. سوالات طراحی­شده به­صورت موضوعی برمبنای فصل­بندی مقررات ملی تقسیم­بندی شده است  در پایان هر فصل کلید پاسخها و هم­چنین پاسخنامه تشریحی مستند به بند  قانونی آخرین ویرایش مبحث هفدهم مقررات ملی ساختمان ارائه­شده است. این کتاب، جلد دوم کتاب « شرح تفصیلی بر مبحث هفدهم مقررات ملی ساختمان (لوله کشی گاز طبیعی) » است که توسط نویسنده، جلد اول آن در سال ۱۳۹۵ توسط انتشارات نوآور به چاپ رسیده، می­باشد .

    موضوع : گاز و گازرسانی / کتاب ، استاندارد و جزوات   تاریخ انتشار : 13 خرداد 1396