وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور در سال گذشته ۸۲۸ نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در کشور جان خود را از دست دادند که از این تعداد ۵۸۸ نفر مرد و ۲۴۰ نفر دیگر زن بودند. آمار فوت شدگان مسمومیت با گاز در سال ۱۳۹۱ نیز ۶۹۷ نفر بود که در سال گذشته ۱۸.۸ درصد افزایش یافت.

  در سال گذشته بیشترین آمار مرگ ناشی از مسمومیت با ۱۵۴ فوتی در دی ماه ثبت شده ‌است. پس از آن بهمن ماه با ۱۵۳ و آذرماه با ۱۲۳ فوتی بیشترین آمار را در این بخش داشته‌اند؛ کمترین آمار مرگ بر اثر گازگرفتگی نیز با ۱۰ فوتی مربوط به شهریور ماه است.

  در اسفند ماه سال گذشته ۱۱۱ نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در کشور جان خود را از دست دادند. این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد فوت شدگان ناشی از مسمومیت با گاز ۵۹ نفر بود ۸۸.۱ درصد بیشتر شده ‌است.
  همچنین در سال گذشته استان‌های تهران با ۱۶۹، اصفهان با ۸۱ و خراسان رضوی با ۷۴ فوتی بیشترین و استان‌های هرمزگان با دو، ایلام با سه و چهارمحال و بختیاری با چهار فوتی کمترین آمار را در مرگ ناشی از مسمومیت با گاز داشته‌اند. ضمن آنکه در سال گذشته استان بوشهر هیچ مورد مرگ ناشی از مسمومیت نداشته‌ است.
  گفتنی است ۷۷.۹ درصد از متوفیات مسمومیت با گاز (۶۴۵ نفر) در نیمه دوم سال و ۴۳۰ نفر تنها در سه ماه آذر،‌ دی و بهمن جان خود را از دست داده‌اند، همچنین در تمامی ماه‌های سال گذشته به جز فروردین، تیر و مرداد با افزایش آمار مسمومیت با گاز منوکسید کربن نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن مواجه بودیم.
  یادآور می شود در ده سال گذشته (۱۳۸۳-۱۳۹۲) هشت هزار و ۴۴۷ نفر از هموطنان به علت مرگ های ناشی از مسمومیت با گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست دادند که در این مدت سال ۱۳۸۶ با یکهزار و ۲۴ نفر و سال ۱۳۹۱ با ۶۹۷ نفر، بیشترین تعداد وقوع مرگ های ناشی از گازگرفتگی را داشته است.

  موضوع : مقالات و یادداشتها / مقالات   تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1393