وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 •  بر اساس اعلام سازمان نظام مهندسی استان تهران ثبت نام دوره آموزشی طراحی و نظارت بر لوله کشی گاز متقاضیان عمده با فشار بیش از یک چهارم پوند بر اینچ مربع،  مطابق شیوه نامه ابلاغی وزارت مسکن و شهرسازی  مورخ 87/11/6، در  تیرماه جاری آغاز می گردد. جهت مطالعه شیوه نامه اینجا کلیک کنید. قبل از ثبت نام در دوره آموزشی، توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. مطابق شیوه نامه مذکور، مهندس طراح و ناظر موضوع این شیوه نامه باید دارای پروانه اشتغال بکار پایه یک اصلی  در رشته تاسیسات مکانیکی بوده و به ترتیب دارای صلاحیت طراحی و نظارت باشد.
  2. مطابق بند «ح» از شیوه نامه مذکور، متقاضیان باید دارای حداقل سه سال سابقه طراحی و نظارت بر اجرای لوله کشی گاز یک چهارم پوند بر اینچ مربع باشند.
  3. متقاضیانی که دوره آموزشی مربوطه را طی می نمایند، باید در آزمون پایان دوره نیز شرکت نمایند که زمان و چگونگی برگزاری آن، پس از پایان دوره  به شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
  4. پس از موفقیت در آزمون پایان دوره، متقاضیان باید دوره کارآموزی مربوطه را نیز طی نمایند که نحوه برگزاری آن نیز در زمان خود اعلام خواهد گردید.
  5. بنا به محدودیت در تعداد اساتید، دوره های آموزشی نیز به تعداد محدودی در هر ماه برگزار می گردد. لیکن، اولویت در ثبت نام، تاثیری در زمان برگزاری آزمون پایانی نداشته و آزمون مربوطه، در هنگامی برگزار خواهد گردید که اکثریت واجدین صلاحیت، دوره آموزشی خود را گذرانده باشند و ضمنا، این آزمون، در فواصل زمانی نیز به طور متناوب، برگزار خواهد شد.
  6. جهت ثبت نام، می توانید به سامانه آموزش سازمان نظام مهندسی استان تهران به آدرس edu.tceo.ir    مراجعه نمایید.
  7. جهت اطلاع از برنامه آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل به این لینک مراجعه کنید
  موضوع : گاز و گازرسانی / برگزاری دوره های آموزشی   تاریخ انتشار : 4 تیر 1398