وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • کاربری با نام کاربری دوشا عنوان نموده  به موردي برخوردم براي تاييد گاز كه محل آتشكده زرتشتيان است . فضايي است با ابعاد 3در4در4 متر كه بالاي سقف ان كلاه فرنگي است و شيشه خور ميبااشد .ديوارهاي ضخيم گلي  و تنها يك در ورودي دارد . در داخل يكي از اين ديوارها طاقچه اي به ابعاد  40  در 40 سانتی متر و با عمق حدود 30 سانتي متر قرار دارد كه در سابق براي عبادت شعله آتشي به مدت چند ساعت در يك ظرف ايجاد مي كردند . بالاي اين طاقچه دودكشي به قطر 15 سانت قرار دارد .

  در حال حاضر مي خواهند از شعله گازي به ظرفيت يك روشنايي براي روشن كردن اين آتش بمدت چند ساعت  استفاده كنند .استفاده از اين مكان هم فقط چند ساعت در روز و موقتي است.لطفا اينجانب را راهنمايي فرماييد.

   

  پاسخ : اصولا وسایل گارسوزی که در مبحث هفده عناوین آنها نامگذاری نشده بر حسب مورد پس از شناسایی با ذکر عنوان وسیله مثل مشعل ......   و با قید مقدار مصرف می توانید آن را در نقشه طراحی معرفی نموده و با توجه به سایر الزمات مندرج در مبحث لوله کشی گاز را انجام دهید.

  موضوع : گاز و گازرسانی / پرسش و پاسخ متداول   تاریخ انتشار : 22 تیر 1393