وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  بر اساس شنیده ها دلالان و کارچاق کن های قدیمی نظارت و بازرسی گاز استان در اقدامی نوین نسبت به جعل فیش های  نظارت و بازرسی گاز با ترفندی جدید اقدام نموده اند. با توجه به اینکه پرداخت فیش های نظارت و بازرسی گاز مستفیما پس از کنترل آنها با اسناد بانکی بانک عامل امکان پذیر است هر گونه مغایرت در این فیشها با اطلاعات بانک عامل مانع از پرداختها شده و به طور خودکار تخلف صورت پذیرفته در فیش آشکار می گردد.

  در روش جدید  یک فیش واریزی واقعی با ارقام کم در بانک عامل واریز می گردد. سپس مبلغ نوشته شده به حروف  دستگاری شده و یک رقم درشت به آن اضافه می شود. بعدا در قسمت پرینت کامپیوتری با کمک ابزار دستی، رایانه چند رقم به رقم پرینت شده از سوی بانک اضافه می شود . حال این فیش به دفتر نمایندگی وارد شده و با تشکیل پرونده در اختیار ناظر قرار می گیرد . بعد از چند مدت ناظر فیش را به سازمان جهت کنترل و پرداخت تحویل داده و در این مرحله جعلی بودن آن فاش می گردد.

  در این بین عواملی مثل دلالان و کارچاق کن های قدیمی از محتمل ترین اقرادی هستند که روش و شیوه خود را تغییر داده اند. ضمن اینکه سایر عوامل از جمله مجریان غیر ذی صلاح، مجریان ذی صلاح کرایه ای برای مجریان غیر ذی صلاح، دفاتر نمایندگی و حتی مهندسان ناظر در تیررس این موضوع هستند. در بسیاری از موارد امکان تشخیص این نوع جعل بدون کنترل قانونی امکان پذیر نیست . بهر حال مهندسان ناظر در زمان دریافت فیش های نظارت بایستی با وسواس زیاد نسبت به کنترل فیش اقدام نمایند.

  مهندسان ناظر در صورت تمایل با ارسال ایمیل از طریق تماس با ما محتمل ترین دفاتر نمایندگی که در معرض این جعل قرار دارند را پیش بنی نمایند. و نیز

   اسامی کارچاق کن های قدیمی و دلالان این حوزه را در هر منطقه معرفی نمایند.

  موضوع : گاز و گازرسانی / مقالات   تاریخ انتشار : 2 شهریور 1393