وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، مهندس محسن یزدی فر دبیر کمیسیون صدور خدمات فنی مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: استان کربلا مجموعه ثروت های طبیعی، منابع طبیعی آب، اراضی حاصلخیز منابع انسانی متخصص و شایسته را در خود جای داده است که می تواند یک محیط سرمایه گذاری موفق با توجه به نیاز بازار و افزایش تقاضا در بخش کالا و خدمات ایجاد نماید.

   یزدی فر با اشاره به موقعیت گردشگری کربلا عنوان کرد: استان کربلا مهمترین قطب گردشگری دینی در عراق است و وجود مرقد مقدس امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) پذیرای نزدیک به 30 میلیون زائر در سال است.وجود ده ها مرکز باستانی و تاریخی در این استان نظیر قلعه الخیضر و غارهای الطار و ... بیانگر یک پایگاه قدرتمند گردشگری باستان و تاریخی می باشد.

   دبیر اجرایی هیات اعزامی اظهار کرد: موقعیت جغرافیایی کربلا نیز متمایز است. استان کربلا در میان استان های میانی و جنوبی قرار گرفته و به بغداد(پایتخت کشور عراق) نزدیک است و این موقعیت باعث شده که استان کربلا حلقه ارتباطی وسط عراق با شمال و شرق به غرب این کشور باشد. همه این امتیازات، دروازه های کربلا را مقابل سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در این شهر مقدس می گشاید. از این رو کمیسیون صدور خدمات فنی مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین به عنوان اولین حرکت ، استان کربلا را انتخاب نمود.

   وی عنوان کرد: در پی سفریک هفته ای هیات اعزامی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین به کشورعراق، مقررشد فعالیت واحدبین المللی این سازمان با رویکرد صدورخدمات فنی مهندسی استان قزوین به کشور عراق در استان کربلا آغازشود.

   محسن یزدی فر گفت: در این هیات که به سرپرستی مهندس حامد مانی فرنائب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و با حضورمهندس محمد نادرمحمدزاده، قائم مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین، مهندس یدالله کاظمی نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان،مهندس ناصحی عضوهیات مدیره سازمان و رییس کمیسیون صدور خدمات فنی و مهندسی، مهندس معارفی عضوهیات مدیره ومدیر اداری سازمان و رییس کمیسیون سازندگان مسکن، مهندس معصوم زاده عضوهیات رئیسه اتاق بازرگانی،صنایع،معادن وکشاورزی قزوین و جمعی از مهندسان صنعت ساختمان استان قزوین مورخ 26اردیبهشت ماه الی 2خرداد ماه سال جاری انجام پذیرفت ، این گروه از نزدیک با وضعیت بازار ساخت و ساز در این کشورآشنا شدند.

   دبیر اجرایی هیات اعزامی بیان کرد: نشست با طاهری سرکنسول جمهوری اسلامی در کشورعراق و رضازاده رایزن اقتصادی ایران در بغداد، سادات رایزن اقتصادی ایران در کربلا،دیداربا نصیف جاسم الخطابی، رئیس مجلس محلی استان کربلا، زنگی، نائب رئیس اتاق بازرگانی و علی یوسف الحبوبی نائب رئیس سازمان سرمایه گذاری استان کربلا، بازدید ازپروژه کمربندی 8 کیلومتری ،پروژه 1000واحدی مسکن ارزان قیمت وشهر بازی کربلا ازبرنامه های هیات اعزامی به شمار می آید.

   وی در خاتمه گفت: دراین دیدارها مقررشد با توجه به توان فنی و پتانسیل بالای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، فعالیت واحدبین المللی این سازمان با رویکرد صدورخدمات فنی مهندسی استان قزوین دراستان کربلا آغازشود .

  موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقالات   تاریخ انتشار : 7 خرداد 1393