وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور
 • برترین مطالب


  به نقل از واحد مرکزی خبر وزیر راه و شهر سازی دکتر آخوندی اظهار داشت: دفاتر مهندسی اعم از مهندس مشاور و پیمانکار ، ثروت های ملی است و هموار در مسئولیت هایی که داشتم به این بخش حساس بودم. در حال حاضر نیز تا حد امکان نسبت به پرداخت مطالبات پیمانکاران گام موثر برداشته شده است و پرداخت بقیه مطالبات را نیز پیگیری می کنم چرا که دفاتر مهندسی مشاور به خاطر مشکلات مالی نباید فرو بپاشد.

  وی افزود : کشور نیاز به نظام فنی و مهندسی دارد و بازنگری بنیادی در نظام مهندسی کشور اعم از فنی و اجرایی لازم است و پیوند نظام مهندسی و نظام اجرایی نیاز به ظرافت دارد که به زودی راهکارهای اساسی در این زمینه ارائه می شود.

  آخوندی یاد آور شد: در بحث انبوه سازان باید به دو نکته مهم توجه داشت، نخست اینکه انبوه سازی شغل و حرفه است که باید صنف داشته باشد و نکته دوم اینکه انبوه سازان باید از نظام مهندسی کشور تبعیت کنند.وی توضیح داد: در صنف انبوه ساز هر کسی، اعم از مهندس و غیر مهندس می تواند وارد شود اما باید در انجام کار، یا خودش تخصص داشته باشد، یا از مهندسان دارای صلاحیت استفاده کند.

  وی افزود : قانون نظام مهندسی این اجازه را می دهد که استاندارد را در برخی مصالح ساختمانی اجباری و از آزمایشگاه های واجد شرایط این موضوع را پیگیری کنیم.

  موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقالات   تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1393