وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
  • عضویت در سایت
  • یادآوری رمز عبور

  • وزیر راه و شهرسازی در حکمی حامد مظاهریان، معاون امور مسکن و ساختمان را به عنوان رئیس کمیته تدوین پیش نویس لایحه قانون جامع نظام های مهندسی کشور انتخاب کرد.

      به نقل از واحد مرکزی خبر ، در نشستی که  وزیر راه برای بررسی قانون جامع نظام های مهندسی کشور و نیز بررسی نظامات اداری مقررات ملی ساختمان با برخی از مدیران ارشد وزارت خانه ، رؤسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها ، مشاوران وزیر و تعدادی از کارشناسان صاحبنظر در حوزه ساختمان و شهرسازی و اعضای کمیته تخصصی مبحث دوم مقررات ملی ساختمان برگزارکرد، حامد مظاهریان را به این سمت منصوب کرد.

    رییس کمیته تدوین پیش نویس لایحه قانون نظام های مهندسی کشور مامور شده است در یک ماه آینده پیش نویس لایحه ای را بر اساس مطالعاتی که پیش از این در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری صورت گرفته و همچنین مباحثی که پس از آن پیشنهاد شده است ، تهیه و برای دولت ارسال کند تا به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

    موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 7 مهر 1393