وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • ادامه‌ی مجمع عمومی عادی سالیانه‌ی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، عصر روز 22 شهریور ماه سال جاری در سالن همایش های رازی برگزار شد.

  در ابتدای این مجمع، دکتر سعید غفرانی به ارائه‌ی گزارشی از روند کار سازمان در سال جاری پرداخت و گفت: در ماه اخیر بیش از 12 ساعت جلسه‌ی هم اندیشی با نمایندگان اعضای سازمان برگزار کردیم و خواسته‌ها و صحبت‌هایشان را شنیدیم.

  وی افزود: برگزاری جلسات هم اندیشی، اقدامی مناسب بود که می‌بایست در آینده نیز تکرار شود. تلاش بر اینست که این جلسات در دو قالب برگزار شود. قالب نخست، جلسات هم اندیشی عمومی که همکارانمان از هفت رشته در آن حضور داشته باشند و قالب دیگر هم جلسات هم اندیشی رشته‌ای. برگزاری این جلسات از برنامه‌های نظام مهندسی خواهد بود.

  در ادامه مهندس حسن قربانخانی نایب رییس اول سازمان به بیان توضیحاتی در مورد روند اصلاح بودجه بر  طبق نظرات و خواسته‌های مطرح شده توسط اعضا پرداخت و از بررسی‌هایی که هیات مدیره‌ی سازمان در جزییات نظرات کارشناسانه‌ی بیان شده توسط اعضا داشته است، خبر داد.

  مجمع در ادامه روند کاری خود، تصویب کلیات بودجه سال 93 سازمان را به رای گذاشت که این بودجه با اکثریت قاطعی به تصویب رسید.

  بلافاصله پس از این رای گیری، مجمع به برگزاری 2 مجمع فوق العاده دیگر در سال جاری رای داد. اما اعضای حاضر در سالن همایش‌های رازی با پیشنهاد افزایش حق عضویت سالانه موافقت نکردند.

  همچنین روزنامه‌ی دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار رسمی سازمان انتخاب شد.

  در پایان این مجمع، مهندس کیوان تیموری دبیر کمیسیون رفاه سازمان نیز دقایقی به سخنرانی پرداخت و گوشه‌ای از تلاش‌های انجام شده در حوزه امور رفاهی را برای اعضای سازمان تشریح کرد.

  موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 24 شهریور 1393