وب سایت دکتر رامین قاسمی اصل

Ghasemiasl.ir

  The website of Ramin Ghasemiasl

آموزش زبان برنامه نويسي فرترن براي مهندسين مكانيك

فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی...

برای اطلاع از برنامه دوره های آموزشی دکتر رامین قاسمی اصل کلیک نمایید

موضوعات

ورود به سایت


نام کاربری :
رمز عبور :
 • عضویت در سایت
 • یادآوری رمز عبور

 • عضو اسبق هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: اصولا نظام مهندسی در چارچوب قانون حرکت کرده اما بعد از 18 سال هنوز انتظارات را برآورده نکرده است. عمده‌ترین ضعف نظام مهندسی ضعف ساختاری آن است. به عنوان مثال رئیس این سازمان همانند آنچه در تمام دنیا وجود دارد، باید توسط اعضا انتخاب شود اما در کشور ما رئیس جمهور آن را انتخاب می‌کند.

  محسن بهرام غفاری با بیان این مطلب، افزود: در ابتدای تاسیس نظام مهندسی سطح کیفی بسیار بالایی داشت. 5 نفر از وزراء در آن حضور داشتند و الان دولتی‌های حاضر در نظام مهندسی کارمندان دسته سه ادارات مسکن و شهرسازی هستند. ضمن اینکه در بخش‌های خصوصی و دانشگاهیان هم چهره‌های بنامی مانند آقای قالیبافیان بودند و الان پس از شش دوره به تنزل اسفباری مبتلا شده که عمده این اتفاق به دلیل رفتار شهرداری‌ها و وزارت راه و شهرسازی طی 8 سال اخیر است.

  وی در پاسخ به این سوال که چرا همواره نظام مهندسی با امضاء فروشی برخورد قاطعی نداشته است، گفت: امضاء فروشی جریان فاسد آشکاری است که زور نظام مهندسی به آن نمی‌رسد، چون این پدیده رابطه‌ای است بین مهندس و مالک که شهرداری بر آن نظارت می‌کند.

  منبع پیام ساختمان

  موضوع : نظام مهندسي ساختمان / مقررات ملي ساختمان   تاریخ انتشار : 17 اسفند 1392